معرفی کتاب

کتاب نقطه شروع موفقیت

رادیو ماشینم را روشن کردم،
گزارشگر برنامه رادیویی در حال تهیه گزارشی با موضوع هدف و داشتن برنامه بود و می‌خواست در این خصوص با مردم صحبت کنه.


از افراد مختلف این سؤال را می‌کرد : " آیا شما اهل هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی هستید؟ و برای سال جدید چه هدف‌ها و برنامه‌هایی دارید؟ "
جالب بود اکثراً ( شایدم همه افرادی که باهاشون مصاحبه شد) باقدرت گفتند بله، ما اهل برنامه‌ریزی هستیم و هرکدام از برنامه‌ها و هدف‌هایی که در ذهنشان داشتند صحبت کردند،


برام جالب بود، این‌طور که این برنامه نشان می‌داد همه آدم‌ها اهل هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی هستند ، اما چرا  تحقیقات نشان می‌دهد تنها ۱۰% آدم اهل هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شخصی و شغلی هستند؟ اصلاً هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی همینه که تو ذهنمان به چیزی فکر کنیم و بگیم این هدف ماست و بعد دیگر تمومه؟

……….

نوشته بالا، قسمتی از کتاب نقطه شروع موفقیت است. این کتاب با زبانی کاملاً ساده، شیوا و روان به توضیح و تشریح هدف گذاری و برنامه ریزی می پردازد و نکاتی که هر فردی برای برنامه ریزی و دستیابی به اهداف به آنها نیاز دارد را آموزش می دهد.

فایل صوتی اول

فایل صوتی دوم

فایل صوتی سوم

موضوع مهم دیگری که در کتاب به آن اشاره کرده ام، بحث اهمال کاری است. اهمال کاری و یا به تعویق انداختن کارها بلایی است که گریبان بسیاری از انسانها را گرفته است، در این کتاب در این خصوص و اینکه ریشه اهمال کاری کجاست صحبت کرده ام.

میخواهم این کتاب را تهیه کنـــم. »

این کتاب دارای تقویم برنامه ریزی یکساله است که می توان با استفاده از آن برای هفته و روزهای سال برنامه ریزی نمود و مطمئناً فردی که با برنامه ریزی زندگی می کند، سریعتر به موفقیت دست می یابد.

نقطه شروع موفقیت

اطلاعات کلی کتاب
قطع کتاب: رقعی
تعداد صفحات: ۸۰ صفحه
نویسنده: مجتبی شیخ علی
قیمت پشت جلد: ۱۰ هزارتومان
سال انتشار: ۱۳۹۵

 این کتاب را می شود یکروزه خواند و هر روز از نکات آن برای دستیابی به اهداف استفاده کرد

 

فایل پی دی اف این کتاب را شما میتوانید با ۵۵% تخفیف و تنها با ۴۵۰۰ تومان دانلود نمایید. کمی کمتر از قیمت سه عدد چیپس

میخواهم این کتاب را تهیه کنـــم. »

خرید از طریق درگاه پی پینگ انجام می شود و پس از اتمام خرید با کلیک برروی دکمه اتمام فرایند می توانید کتاب را دانلود نمایید

فکر می کنم همه ما در ماه، چندین برابر مبلغ این کتاب صرف خرید تنقلات می کنیم، بنظرتون بهتر نیست برای برنامه ریزی و یاد گرفتن اصول هدف گذاری، ۴۵۰۰ تومان هزینه کنیم؟

مبلغی معادل سه عدد چیپس

 

 

چیپس

 میخواهم این کتاب را تهیه کنـــم. »

از لینک زیر می توانید قسمت کوتاهی از این کتاب را دانلود نمایید

نقطه شروع موفقیت

این کتاب را همین امروز بخرید، همین امروز بخوانید و برای موفقیت خودتان برنامه ریزی کنید.

میخواهم این کتاب را تهیه کنـــم. »

خرید از طریق درگاه پی پینگ انجام می شود و پس از اتمام خرید با کلیک برروی دکمه اتمام فرایند می توانید کتاب را دانلود نمایید

در صورتی که تمایل به خرید کتاب به تعداد بیشتر و بصورت چاپی دارید با ما تماس بگیرید. مطمئناً این کتاب می تواند هدیه بسیار خوبی برای خانواده، دوستان و همکاران شما باشد

۰۲۵۳۷۷۱۳۶۶۲

۰۹۱۹۲۹۴۸۳۹۳

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید

مجتبی شیخ علی

من مجتبی شیخ علی هستم، مشاور، مدرس و نویسنده در زمینه ارتباطات، مذاکره و مدیریت کسب وکار ..//.. زندگی و کسب کار ما سراسر ارتباط و مذاکره است و قرار است در این سایت اصول آن را باهم مرور کنیم ..//..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن