معرفی کتاب

معرفی کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود

چند وقت پیش اسم کتابی را شنیدم که همون روز این کتاب را خریدم، کتاب صبح جادویی نوشته هال الرود، کتابی است که گام هایی ساده و کاربردی را برای سحرخیز  بودن و دستیابی به موفقیت های بهتر را آموزش میدهد.

 

محتوای این کتاب، مواردی است که خود نویسنده با یافتن آنها و اجرای دقیق آنها توانسته به موفقیت های فوق العاده ای دست یابد و تحولی در زندگی خودش ایجاد کند.

 

واقعیت هم همین است، اگر پای صحبت های هر فرد موفقی بنشینید، یکی از ویژگیهای مشترکی که در صحبت های آنها یافت می شود، سحرخیزی است.

این موضوع را من نیز به شخصه امتحان کردم و از زمانی که سحرخیزی را شروع کردم، اتفاق های بهتری در زندگی و کسب وکارم ایجاد شد.

کتاب صبح جادویی هال الرود

اما مشکل اینجاست که خیلیها می گویند نمی توانیم سحرخیز باشیم و هرچقدر هم که تلاش می کنیم و اراده میکنیم اما باز صبح، نمی توانیم زودتر بیدار بشویم. این مشکل بسیاری از افراد جامعه ماست، خیلی ها دوست دارند سحرخیز باشند اما نمی توانند.

 

هال الرود در کتاب خود دقیقاً به این موضوع اشاره کرده است و گام هایی را برای غلبه بر خواب صبحگاهی مطرح کرده است.

هال الرود در کتاب صبح جادویی از ۶ عادت یا قول خودش ۶ معجزه نام می برد که می تواند به ما در سحرخیز شدن کمک کند.البته وی پیش از بیان این ۶ عادت، به بیان نکات و راهکارهایی پرداخته که در بیداری آسان تر به ما کمک میکند.

۶ فعالیت او موارد زیر هستند:

سکوت: او معتقد است بعد از بیدار شدن لازم است دقایقی سکوت کنیم و در این سکوت صرفاً به تفکر بپردازیم

تلقبن (جملات مثبت): استفاده از جملات مثبت عادت دوم است، جملاتی که به ما روحیه بدهند.

تجسم: تجسم یکی از مواردی است که در قانون جذب به ان اشاره می شود، اینکه آنچیزی که می خواهی را تجسم کنی، این کار نیز یکی از اقدام هایی که است هال الرود به آن اشاره میکند.

ورزش: پیشنهادی که تقریبا از هر فردی می شنوید، ورزش. ورزش صبحگاهی می تواند شما را برای شروع روزی فوق العاده آماده کند.

مطالعه: زمان کوتاهی برای مطالعه اختصاص دهید، چقدر خوب است که کتاب هایی را بخوانید که به شما انگیزه و قدرت ادامه کارها رابدهند.

نوشتن: می توانید با نوشتن وقایع روز و برنامه روزتان شروع کنید، نوشتن به شما حس فوق العاده ای را می دهد.

 

من از مطالعه این کتاب لذت بردم، البته همانطور که گفتم تقریبا سحرخیز هستم اما این کتاب این روحیه را به من داد که صبح ها نزدیک به ۱ ساعت زودتر بیدار بشوم.

پیشنهاد می کنم شما هم سحرخیزی را امتحان کنید و اگر تجربه ای در این زمینه دارید آنرا اینجا با ما به اشتراک بگذارید

 

پی نوشت: اگر در کتابفروشی به دنبال این کتاب رفتید، از این کتاب دو نوع چاپ وجود دارد، یک چاپ که صفحات بیشتری دارد و قیمت آن گرانتر نیز هست، مرتبط با بازاریاب های شبکه ای است و توسط شرکت بیز چاپ شده است اما در کتاب اصلی صبح جادویی هال الرود صحبتی از بازاریابی شبکه ای نشده است. تصویر کتاب در متن آمده است

امتیاز 3 از 2 رای
برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1.  امروز هم که مثل همیشه نتونستم صبح زود و در ساعت دلخواهم بیدار شوم آنقدر عصبانی بودم که تنها چیزی که به ذهنم رسید پیدا کردن یک راه اصولی بود. بنابراین نشستم پشت لپ تاپ و حریصانه جستجو کردم.

  از احادیث معصومین و برنامه های قرآنی گرفته تا سایت های انگلیسی زبان که به سادگی و سخاوتمندانه تجربیات شخصی خودشون رو در این زمینه مطرح کردند.

  تا اینکه با این کتاب آشنا شدم و دنبال وبلاگی بودم که در باره این کتاب بیشتر توضیح داده باشه.

  ممنون از توضیحات شما.

  این کتاب رو از فیدیبو خریداری می کنم و نتایج رو خدمت شما هم ارسال خواهم کرد.

   

  موفق باشید. 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 3 =

بستن