معرفی کتاب

امسال بجای سررسید، کتاب هدیه بدهیم

چند سالی است که بسیاری از شرکت ها بجای ارائه سررسید و تقویم به مشتریان و کارکنان سازمانشان، کتاب هدیه می دهند. کتاب علاوه بر ارزش بالای معنوی، ماندگاری بسیار بیشتری از سررسید دارد.

 

کتاب نقطه شروع موفقیت

بسیاری از ما در شروع سال جدید ممکن است تعدادی سررسید هدیه بگیریم. با این سررسیدها چه می کنیم؟ در بیشتر مواقع شاید یکی از آنها دست گرفته شود و مابقی بلااستفاده باقی بماند. اما کتاب علاوه بر ماندگاری و مطالعه، در صورتی که کاربردی و جذاب باشد، بین افراد خانواده جابجا می شود.

امسال گروه ما نیز کتاب نقطه شروع موفقیت را برای این منظور آماده کرده است. این کتاب کاربردی در خصوص روش های دستیابی به اهداف و اصول برنامه ریزی است و برای هر فردی از ۱۰ ساله تا ۱۰۰ ساله کاربرد دارد.

مزیت این کتاب در این است که در انتهای آن تقویم برنامه ریزی و هدف گذاری یکساله وجود دارد و این تقویم راهنمای باعث می شود مخاطب آنرا همواره همراه خود داشته باشد.

این کتاب می تواند جایگزین بسیار مناسب و البته ارزشمندتری نسبت به سررسید باشد.

 

تبلیغات در این کتاب.

حتماً می گویید در سررسید قابلیت تبلیغ شرکت، محصولات و خدمات وجود دارد.

نگران این موضوع نباشید، با رایزنی انجام شده با چاپخانه شما در هر تیراژی (از ۲۰ نسخه تا ۱۰ هزار نسخه) که سفارش بدهید امکان تبلیغ را به شرح زیر دارید:

  • درج لوگو در پشت جلد و صفحه اول کتاب
  • امکان ارائه متنی از جانب مدیرعامل شرکت و چاپ آن در صفحات اول کتاب به عنوان پیشگفتار
  • درج تبلیغ رنگی در انتهای کتاب تا ۳ برگ (۶ صفحه)

در صورتی که سفارش شما بیش از ۱۰۰۰ نسخه باشد، کتاب بصورت رنگی چاپ شده و به شما تحویل می گردد.

 

نمونه از تبلیغات انجام شده در کتاب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هزینه:

قیمت کتاب از ۴۲۰۰ تومان به ازاء هر جلد شروع میشود و با توجه به تعداد و تیراژ درخواستی و همچنین تعداد صفحات تبلیغاتی انتهای کتاب هزینه آن کم و یا زیاد میشود. (قیمت پشت جلد کتاب ۱۰ هزارتومان میباشد.)

البته هزینه این کتاب بعنوان یک هدیه تبلیغاتی، حداکثر یک سوم هزینه چاپ و سفارش ارزان ترین سررسید خواهد بود، در حالی که از نظر ارزش و دید مشتریان شما، چندین برابر سررسیدها و هدایای تبلیغاتی گران قیمت است.

جهت ارائه سفارش و دریافت قمیت با شماره تلفن های ۰۲۵۳۷۷۱۳۸۶۶۲ و یا ۰۹۱۹۲۹۴۸۳۹۳ تماس حاصل نمایید.

فراموش نکنید کتاب مانند سررسید و بروشورهای تبلیغاتی دور انداخته نمی شود.

 

کتاب نقطه شروع موفقیت

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
برچسب ها

مجتبی شیخ علی

من مجتبی شیخ علی هستم، مشاور، مدرس و نویسنده در زمینه ارتباطات، مذاکره و مدیریت کسب وکار ..//.. زندگی و کسب کار ما سراسر ارتباط و مذاکره است و قرار است در این سایت اصول آن را باهم مرور کنیم ..//..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن