مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار و بازاریابی و مشتری مداری
مشاوره کسب و کار و بازاریابی و مشتری مداری

 

یکی از خدماتی که صاحبان کسب و کار به آن احتیاج مبرم دارند دریافت مشاوره های تخصصی و کاربردی در حوزه کسب و کار می باشد مشاوره های در زمینه های مختلفی چون بهترین روش تبلیغات، روش های ارتباط با مشتریان و وفادارسازی مشتریان، راهکارهای خروج از بحران و فروش بهتر،  ارتباطات درون سازمان و مدیریت منابع انسانی، راه اندازی باشگاه مشتریان و …..

به همین منظور در این وب سایت تصمیم گرفتم علاوه بر مشاوره های حضوری (که معمولاً  علاوه بر هزینه های جانبی برای مدیران، محدودیت های زمانی نیز دارد) مشاوره آنلاین و از طریق رسانه های ارتباطی را ایجاد نمایم.

در این گام سعی می کنیم با استفاده مطلوب از نرم افزارها و رسانه های ارتباطی ، جلسه مشاوره عالی و کاربردی را برگزار نماییم.

مشاوره کسب و کار و بازاریابی و مشتری مداری

 

اما یک خبـر خوب:

بنده هر هفته ساعاتی را جهت ارائه مشاوره رایگان به علاقه مندان قرار خواهم داد، دوستانی که تمایل به دریافت مشاوره رایگان دارند می توانند از طریق فرم زیر اقدام نمایند

زمان مشاوره های رایگان ۱۵ الی ۲۰ دقیقه می باشد و زمان آن پس از تکمیل فرم زیر با شما هماهنگ می شود.

[gravityform id=1 title=false description=false ajax=true]

 

 

دوستانی که تمایل به مشاوره با زمان بیشتری را دارند می توانند از طریق تماس مستقیم با بنده و یا تکمیل فرم زیر اقدام به تعیین وقت نمایند

هزینه مشاوره به ازاء هر ساعت ۱۹۰ هزار تومان می باشد.


 

دریافت اطلاعات به این خاطر می باشد تا بتوانم دید نسبی و اولیه ای با کسب و کار شما و مباحث و مشکلات شما داشته باشم تا بتوانم کمک بیشتری به شما دوستان ارائه نمایم، فلذا در تکمیل فرم زیر دقت بیشتری مبذول فرمایید.

 

One reply on “مشاوره کسب و کار”