سمینار سخنرانی آسانسوری

روز پنج شنبه مورخ ۷ بهمن یه سمینار خوب در شهر قم داشتم با موضوع سخنرانی آسانسوری.

در این سمینار که به همت شرکت ایده پردازان خلاق و آموزشگاه فنی و حرفه ای چرتکه برگزار شد به معرفی گام های سخنرانی آسانسوری پرداختم.

 

در این سمینار ۶ گام تدوین سخنرانی آسانسوری که یک سخنرانی گیراو حرفه ای و متقاعدکننده است را برای حضار تشریح کردم.

این ۶ گام را می توانید در تصویر زیر مشاهده نمایید:

سخنرانی آسانسوری

گام اول: مشخص کردن هدف

گام دوم: توصیف کسب و کار

گام سوم: ارتباط با پیشنهاد منحصربفرد (USP)

گام چهارم: سوال

گام پنجم: جمع بندی

گام ششم: تمرین

مجتبی شیخ علی

این ۶ گام همراه با ارائه مثال ارائه شد و در حین سمینار برخی از دوستان در برابر دیگران یک سخنرانی آسانسوری کوتاه ارائه کردند.

سخنرانی آسانسوری

یکی از دوستان که از جانب تعاونی زندانیان استان بود سخنرانی خودش را اینگونه بیان کرد:

همه شما می دانید که هزینه های منابع انسانی و همچنین مکان راه اندازی یک کسب و کار قسمت عمده ای از هزینه هاست. ما در زندان های استان قم این امکان را فراهم کرده ایم که به کارافرینان زمین و مکان راه اندازی رایگان، نیروی کار ارزان  بدون بیمه، بدون مالیات و بدون سنوات و عیدی را مهیا کنیم، لذا دوستانی که می خواهند از این امکانات استفاده کنند در خدمتشان هستم.

 

بنظر من و دوستان حاضر در سمینار، این صحبت کوتاه، اثرگذاری لازم را داشت، البته نمی دانم بعد از سمینار چند نفر به ایشان مراجعه کردند 😊

 

پس از صحبت های بنده هم، خانم دکتر مارال اسکندری به ایراد سخنرانی پرداختند و به نکات بسیار ظریف و مهمی در حوزه کسب و کار و آینده کسب و کارها بخصوص در فضای مجازی پرداختند.


اگر مایلید تکنیک ها واصول سخنرانی ونطق آسانسوری را بیاموزید می توانید از لینک زیر در دوره مجازی سخنرانی آسانسوری شرکت کرده و فایل های آن را دانلود نمایید

سخنرانی آسانسوری

شما هم نظر دهید...

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.