کسب و کار

تیزر زیبای بیسکوییت گرجی و استادشجریان

در اوایل مهر، بیسکوییت گرجی ویدئویی را به مناسبت تولد استاد آواز ایران، شجریان، در صفحه اینستاگرام خودش ارائه کرد.

این تبلیغ زیبا که هم تبریکی به استاد شجریان بود و هم تبلیغی از این شرکت توانست در مدت کوتاهی به خوبی در شبکه های اجتماعی بپیچد و این برند قدیمی را خوشنام تر و محبوب تر نماید.

این کار زیبای گرجی در وب سایت های مختلفی به نمایش گذاشته شده است و می توان گفت، همه آنها این کار را تحسین کرده اند.

این ویدئو را در زیر ببینید:

 

 

شاید منظور از این تیزر کوتاه، قدمت و برتری این برند بود که آن را از طریق قدمت و برتری استاد شجریان نشان داده است.

جالب است بدانید بیسکوییت گرجی، اولین شرکت تولید کننده بیسکوییت در ایران است و موسس آن، مرحوم علی گرجی را نیز با نام پدر بیسکوییت ایران می شناسند.

در وب سایت رسمی این شرکت و در صفجه ابتدایی آن، اینچنین توضیح داده شده است:

 

" ۵۵ سال با گرجی :  افتتاح کارخانه‌ی بیسکویت گرجی بدست مرحوم علی گرجی در سال ۱۳۴۰، یک اتفاق مهم در صنعت ایران بود. نه فقط از این نظر که اولین کارخانه‌ی تولید بیسکویت در ایران محسوب می‌شد و به نوعی ایشان را تبدیل به پدر بیسکویت ایران کرد، بلکه از این جهت که با دوراندیشی ایشان و تاسیس کارخانه در خارج از تهران، موجبات کارآفرینی مستقیم و غیرمستقیم برای ده‌ها و بلکه صدها خانواده‌ی حاشیه‌نشین فراهم آمد.  کارخانه‌ی گرجی نقشه‌ی رباط‌کریم را بازتعریف کرد و به نوعی شهر پیرامون کارخانه شکل گرفت اما اثرات گرجی به همین محدود نشد. حالا بیش از نیم قرن است که محصولات گرجی در خانه‌های شما حضور داشته و نه تنها چاشت و نیم‌چاشت شما بوده، بلکه تبدیل به نوستالژی خانواده‌های ایرانی شده است".

 

 

.

من مجتبی شیخ علی هستم، مشاور، مدرس و نویسنده در زمینه ارتباطات، مذاکره و مدیریت کسب وکار ..//.. زندگی و کسب کار ما سراسر ارتباط و مذاکره است و قرار است در این سایت اصول آن را باهم مرور کنیم ..//..

آخرین مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close