امسال بجای سررسید، کتاب هدیه بدهیم

ارسال شده در: معرفی کتاب | 0

چند سالی است که بسیاری از شرکت ها بجای ارائه سررسید و تقویم به مشتریان و کارکنان سازمانشان، کتاب هدیه می دهند. کتاب علاوه بر ارزش بالای معنوی، ماندگاری بسیار بیشتری از سررسید دارد.

کتاب نقطه شروع موفقیت

بسیاری از ما در شروع سال جدید ممکن است تعدادی سررسید هدیه بگیریم. با این سررسیدها چه می کنیم؟ در بیشتر مواقع شاید یکی از آنها دست گرفته شود و مابقی بلااستفاده باقی بماند. اما کتاب علاوه بر ماندگاری و مطالعه، در صورتی که کاربردی و جذاب باشد، بین افراد خانواده جابجا می شود.

امسال گروه ما نیز کتاب نقطه شروع موفقیت را برای این منظور آماده کرده است. این کتاب کاربردی در خصوص روش های دستیابی به اهداف و اصول برنامه ریزی است و برای هر فردی از ۱۰ ساله تا ۱۰۰ ساله کاربرد دارد.

مزیت این کتاب در این است که در انتهای آن تقویم برنامه ریزی و هدف گذاری یکساله وجود دارد و این تقویم راهنمای باعث می شود مخاطب کتاب، آنرا همواره همراه خود داشته باشد.

این کتاب می تواند جایگزین بسیار مناسب و البته ارزشمندتری نسبت به سررسید باشد.

 

تبلیغات در این کتاب.

حتماً می گویید در سررسید قابلیت تبلیغ شرکت، محصولات و خدمات وجود دارد.

نگران این موضوع نباشید، در این کتاب نیز این امکان فراهم شده است و شما با سفارش تیراژ بیش از ۱۰۰۰ نسخه می توانید در یک صحفه از ابتدای کتاب، یک صفحه انتهای کتاب، و در برخی از صفحات تقویم برنامه ریزی تبلیغ نمایید. در ضمن لوگوی سازمان شما در پشت جلد نیز چاپ می شود.

 

در صورتی که سفارش شما کمتر از ۱۰۰۰ جلد باشد، لوگوی شما در پشت جلد نقره کوب شده و امکان الصاق برچسب رنگی معرفی در صفحات اول کتاب وجود دارد.

 

هزینه:

هزینه این هدیه تبلیغات حداکثر یک سوم هزینه چاپ و سفارش ارزان ترین سررسید خواهد بود.

جهت ارائه سفارش با شماره تلفن های ۰۲۵۳۷۷۱۳۸۶۶۲ و یا ۰۹۱۹۲۹۴۸۳۹۳ تماس حاصل نمایید.

فراموش نکنید کتاب مانند سررسید و بروشورهای تبلیغاتی دور انداخته نمی شود.

 

کتاب نقطه شروع موفقیت

شما هم نظر دهید...

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.